Pronájem prostor

Nabízíme krátkodobý pronájem a zapůjčení plně vybavených vzdělávacích, školících a společenských prostor vhodných pro pořádání školení, seminářů, týmových, společenských, rodinných i firemních akcí.

Možnosti jsou variabilní a využití místností je multifunkční. Samozřejmostí je zázemí s toaletami, kuchyňkou, šatnou. V areálu našeho objektu je k dispozici oplocená zahrada se stoly a lavičkami.

Zájemcům o pořádání vzdělávacích, školících, firemních i soukromých akcí jsou  k dispozici společenská místnost, herna a klubovna.

Společenská místnost Vlčovjan

> Další fotky

Multifunkční místnost

(70 m2 / kapacita 40-50 osob)

Místnost vhodná jako učebna, zasedací místnost, tělocvična, taneční sál, apod. Místnost je dobře větratelná, neprůchozí s parketovou podlahou.

V případě vícedenních akcí je k dispozici uzamykatelný příruční sklad.

Herna

(38 m2 / kapacita 15 osob) Místnost vhodná pro volnočasové aktivity dětí i dospělých. Často využívaná jako dětský koutek při akcích pro rodiče s dětmi. Místnost je také vhodná pro teambuildingové aktivity dospělých.

Místnost je dobře větratelná, průchozí, na podlaze je koberec a PVC.

Klubovna – společenská místnost

(12 m2 / kapacita 20 osob)

Místnost vhodná pro společenská setkání, firemní i soukromé oslavy, teambuildingové aktivity, odpočinek i relaxaci. Místnost je dobře větratelná, je průchozí, podlaha PVC.

V případě pronájmu je možnost zapůjčení kompletního vybavení baru včetně zázemí pro občerstvení nebo Vám otevřeme bar s naší obsluhou.

Zázemí – recepce, šatna a toalety

Zájemcům o krátkodobý pronájem nebo zapůjčení prostor je k dispozici zázemí podle potřeb. U vstupu do budovy je k dispozici šatna. Přízemí je celkově bezbarierové. Samozřejmostí jsou toalety.

Zahrada

Součásti komunitního centra Vlčovjan je také velká oplocená zahrada, na které se nachází pískoviště a ohniště. Součásti pronájmu zahrady jsou dřevěné stoly a lavice. Můžete si zapůjčit zahradní stan nebo gril. V případě pronájmu našich místností uvnitř centra je pronájem zahrady zdarma.

Parkoviště

Součástí objektu je uzavřené parkoviště, které je v době pronájmu prostor k dispozici účastníkům akce. Kapacita parkoviště je cca 7 osobních vozidel.

Podmínky pronájmu a zapůjčení prostor

Veškeré prostory jsou zájemcům k dispozic na základě předběžné dohody a následné závazné objednávky. Pronájem je poskytován na základě smlouvy a je řádně fakturován. Prostory jsou vždy připraveny podle konkrétních požadavků a potřeb.

Pronájem prostor poskytujeme denně, standardně v časech od 7 do 22 hodin. V případě potřeby může být doba pronájmu dohodnuta i mimo toto rozpětí.

Součásti pronájmu prostor mohou být i doplňkové služby

  • zapůjčení vybavení pro vlastní přípravu občerstvení – lednice, varné konvice, 10 l nádoba na horkou vodu, skleničky, talířky, hrnečky, mísy apod.,
  • využití zahrady – zapůjčení  ohniště s lavičkami včetně dřeva.

Základní ceník pronájmu prostor a zapůjčení vybavení

Tento ceník je pouze orientační. Konečnou cenu kalkulujeme vždy podle požadavků s přihlédnutím k době a rozsahu poskytnutých služeb. Doba pronájmu je počítána od předání po převzetí místnosti.

Prostory si můžete pronajmout ať už na jednorázovou akci nebo na dlouhodobé bázi.

Bližší informace o možnostech pronájmu prostor a zpracování cenové kalkulace Vám poskytne vedoucí Komunitního centra Dalibor Hipík (775 210 021) nebo Mirka Štěpánová (777 607 692). Doporučujeme volat s dostatečným předstihem. V případě, že budete psát e-mail, uveďte také své telefonní číslo, ať Vás můžeme rychleji kontaktovat.

Celý objekt (společenská místnost, klubovna, herna, zahrada) 2.700 Kč/den (1.4.-30.9.) 3.300 Kč/den (1.10.-31.3.)  

Společenská místnost (40-50 osob) 1.700 Kč/den (1.4.-30.9.) 2.000 Kč/den (1.10.-31.3.)
Krátkodobý pronájem společenské místnosti na 4-6 hodin: 500 Kč  

Herna: 100 Kč/4 hodiny bez ohledu na počet osob, které současně hernu využívají  

Zahrada (včetně využití sociálního zařízení): 600 Kč/den
Pronájem baru ke společenské místnosti (uzavřená společnost) 600 Kč/den  

Možnost úklidu po akci 500 Kč    

Gril na uhlí/plynový: 100 Kč
Gril elektrický na sele/kýtu: 300 (dřevo po domluvě)
Ceník pronájmu komunitní centrum Vlčovjan

Zarezervujte si den

Září 2021
Po Út St Čt So Ne
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123